Dołącz do nas:facebook

Rozkład jazdy

SUWAŁKI – AUGUSTÓW – EŁK – GRAJEWO – ŁOMŻA – WARSZAWA

Suwałki, ul. Pułaskiego/Nowomiejska                 
02:55, 06:55, 12:00, 16:10, 22:25
Suwałki, Przystanek PGK, ul. Utrata
03:00, 07:00, 12:05, 16:15, 22:30
Augustów, ul. 29 Listopada – przy Domu Nauczyciela
03:25, 07:30, 12:35, 16:50, 22:55
Augustów, ul. Brzostowskiego
03:28, 07:35,12:40, 16:55, 22:58
Augustów, ul. Wojska Polskiego – przy Kauflandzie
03:33, 07:40, 12:45, 17:00, 23:03
Ełk, ul. Wojska Polskiego- przy ZUS
04:20, 08:30, 13:30, 17:45, 23:45
Ełk, ul. Dąbrowskiego PKP
04:25, 08:35, 13:35, 17:50, 23:50
Ełk, ul. Kilińskiego – przy CPN
04:30, 08:40, 13:40, 17:55, 23:55
Ełk, ul. Grajewska – przy światłach
04:33, 08:43, 13:43, 17:58, 23:58
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki – przy Dw. PKS
05:00, 09:10, 14:10, 18:25, 00:25
Szczuczyn, P.DW.
05:15, 09:25, 14:25, 18:40, 00:40
Stawiski, przystanek PKS
05:38, 09:48, 14:48, 19:05, 01:05
Łomża, ul. Sikorskiego – przy LIDL
06:05, 10:15, 15:15, 19:35, 01:35
Warszawa, Dw. Wileński 05
08:15, 12:20, 17:20, 21:40, 03:35
Warszawa, Metro Ratusz Arsenał 06
08:20, 12:25, 17:25, 21:45, 03:40
Warszawa, Metro Politechnika 09
08:35, 12:40, 17:40, 21:55, 03:50
Warszawa, Przyst. Przew.Pryw. – obok Dw. Zachodniego
08:45, 12:50,17:50, 22:05, 04:00
Warszawa, Lotnisko Chopina, terminal autobusowy
09:00, 13:05, 18:05, 22:20, 04:15
Nowy Dwór Mazowiecki – LOTNISKO MODLIN
PRZYSTANEK ZAWIESZONY

WARSZAWA – ŁOMŻA – STAWISKI – SZCZUCZYN – GRAJEWO – EŁK – AUGUSTÓW – SUWAŁKI

Warszawa, Lotnisko Chopina, terminal autobusowy
09:10, 12:10, 15:20, 19:10, 23:30
Warszawa, Przyst. Przew.Pryw. – obok Dw. Zachodniego
09:30, 12:30, 15:40, 19:30, 23:45
Warszawa, przyst. Metro Politechnika 01
09:45, 12:45, 15:55, 19:45, 23:55
Warszawa, Metro Ratusz Arsenał 55
09:55, 13:00, 16:10, 20:00, 00:05
Warszawa, Dw. Wileński 03
10:00, 13:05, 16:15, 20:05, 00:10
Łomża, ul. Sikorskiego – przy LIDL
12:05, 15:10, 18:20, 22:10, 02:10
Stawiski, przystanek PKS
12:27, 15:35, 18:45, 22:35, 02:32
Szczuczyn, P.DW.
12:50, 16:00, 19:10, 23:00, 02:55
Grajewo, ul. Ks. Popiełuszki – przy Dw. PKS
13:05, 16:00, 19:10, 23:00, 02:55
Ełk, ul. Grajewska – przy światłach
13:30, 16:40, 19:50, 23:37, 03:32
Ełk, ul. Kilińskiego – przy CPN
13:33, 16:43, 19:53, 23:40, 03:35
Ełk, ul. Armii Krajowej PKP
13:38, 16:48, 19:58, 23:45, 03:40
Ełk, ul. Wojska Polskiego Szkoła nr 4
13:42, 16:52, 20:03, 23:50, 03:45  
Augustów, ul. Wojska Polskiego – przy Kauflandzie
14:30, 17:40, 20:45, 00:32, 04:25
Augustów, ul. Brzostowskiego
14:35, 17:45, 20:50, 00:37, 04:28
Augustów, ul. 29 Listopada – przy Domu Nauczyciela
14:40, 17:50, 20:55, 00:40, 04:31
Suwałki, Przystanek PGK, ul. Utrata
15:10, 18:20, 21:25, 01:10, 05:00
Suwałki, ul. Pułaskiego/Nowomiejska
15:15, 18:25, 21:30, 01:15, 05:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dane teleadresowe:

Trans-Avia Sp. z o.o.
19-300 Ełk, ul. Mickiewicza 15
tel. +48 87 621 50 91
fax +48 87 610 84 58

KONTAKT EMAIL: BIURO@TRANSAVIA.COM.PL

Telefon: 0 600 082 934
trans.avia
Infolinia: 0 801 103 153

Mapa przejazdów:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW
UMOWNE WARUNKI SPRZEDAŻY


Zapoznaj się z naszą Mapą przejazdów

Infolinia:

mob. +48 600 082 934
tel. +48 87 621 50 91
fax +48 87 610 84 58

e-mail: biuro@transavia.com.pl
trans.avia

Pn-Pt od 8.00 do 19.30
Sob - Nd od 9.00 do 19.30

KUP BILET ONLINE!
KUP BILET ONLINE!
KUP BILET ONLINE!
KUP BILET ONLINE!